Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Estetic Life

Kwas Hialuronowy

Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w ludzkim ciele, głównie w skórze. Jego główną cechą jest wiązanie wody. Kwas hialuronowy jest w stanie związać od tysiąca do czterech tysięcy razy więcej wody niż wynosi jego masa Właśnie dzięki temu skóra otrzymuje odpowiednią porcję wilgoci, jest jędrna i sprężysta.

Zmarszczki to naturalny stan w pewnym wieku, co wcale nie znaczy, że musisz się na nie godzić. W dzisiejszych czasach można się ich pozbyć w równie naturalny sposób.

Preparaty kwasu hialuronowego podawane do głębszych warstw skóry to naturalny wypełniacz. Można za ich pomocą powiększać usta, redukować zmarszczki, wypełniać zapadnięcia na twarzy, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki wokół ust, zagłębienia brody, opadające policzki, kąciki ust czy zapadnięte skronie. Doskonale nadaje się też do likwidacji wiotkości płatka ucha, lwiej bruzdy, poziomych zmarszczek czoła oraz innych tego typu zabiegów. Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany przez organizm, a rezultaty zabiegów natychmiastowe. Po 10 – 12 miesiącach preparat jest rozkładany przez obecne w ciele enzymy, dlatego dla utrzymania efektu zabiegi należy powtarzać.


 

Czas trwania zabiegu

 

ok. 30-60 minut

 

Przeciwwskazania

 

Ciąża i karmienie, obecna infekcja, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze poddawanej zabiegowi, nowotwory i choroby immunologiczne w trakcie leczenia, antykoagulanty – leki rozrzedzające krew

 
CENNIK

KOREKCJA ZMARSZCZEK :

 
- Kwas Hialuronowy 1 ml. od 750 zł

 

 

 

 

 
Powiększanie i modelowanie ust 1 ml.  750 zł

Wolumetria twarzy :

 
- Kwas Hialuronowy  od 750 zł - 1400 zł

 

 

 
Zobacz cennik wszystkich zabiegów