Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Estetic Life

Rehabilitacja po porodzie

Najczęściej poruszanymi problemami kobiet po porodzie są powrót do wagi sprzed okresu ciąży, rozstępy na skórze czy problem z jej obkurczeniem na brzuchu po urodzeniu dziecka. Rzadko jednak mówi się o innych problemach natury urodowej, związanych z intymnymi sferami ich ciała. Mowa np. o kroczu i pochwie, które z naturalnych przyczyn po narodzinach dziecka są najbardziej narażone na zmiany.

 

Problem

 

Poród naturalny, zwłaszcza kolejny, może spowodować rozluźnienie tkanek pochwy i prowadzić do zespołu rozluźnienia pochwy. Może to powodować zmniejszenie odczuwania satysfakcji z seksu. Zdarza się też, że po porodzie pęcherz odmawia posłuszeństwa i młoda mama ma problem z utrzymaniem moczu. Jeśli ćwiczenia mięśni dna miednicy (tzw. ćwiczenia mięśni Kegla) nie pomagają, można zdecydować się na rewitalizację okolic intymnych (VRS – Vaginal Rejuvenation Surgery).


Rozwiązanie

Korzyści i bezpieczeństwo zabiegów laserowych sprawiają, że stają się one coraz bardziej popularne. Za najnowocześniejszy i najbardziej skuteczny uznaje się obecnie laser MonaLisa Touch™ – laser przeznaczony specjalnie do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Zabieg z wykorzystaniem lasera pomaga odzyskać elastyczność pochwy i przy okazji zmniejszyć jej rozmiar oraz poprawić nawilżenie. Energia lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się i pojawiają się nowe, co niejako pobudza pochwę do samoregeneracji. Pochwa staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna.
CENNIK

Konsultacja ginekologiczna

100 zł
Badanie ginekologiczne 150 zł

Badanie ginekologiczne + cytologia

300 zł

Lifting pochwy po porodzie

1500 zł
Odmładzanie pochwy                                           1500 zł

 
Zobacz cennik wszystkich zabiegów