Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij

Estetic Life

Życie seksualne

Udane życie seksualne odgrywa bardzo istotną rolę w relacji z partnerem. Związki uczuciowo-seksualne pozwalają na nawiązanie głębokiego porozumienia z druga osobą. Budują poczucie pewności siebie, wysoką samoocenę i dobre samopoczucie.

 

Problem

 

Liczne, trudne lub zabiegowe porody, okres menopauzy, problem nietrzymania moczu, czy też nieatrakcyjna budowa anatomiczna mogą powodować zmiany w wyglądzie i funkcjonowaniu ciała kobiety. To z kolei wpływa na spadek jej samooceny, zamkniecie w sobie i unikanie kontaktów intymnych. Ginekologia estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim kobietom, które pragną poprawić wygląd i atrakcyjność zewnętrznych narządów płciowych oraz poprawić ich funkcje seksualne, tym które chcą podnieść komfort własnego życia seksualnego, poprawić samoocenę, ułatwić przeżywanie doznań erotycznych.


Rozwiązanie

Zabiegi rewitalizacji i liftingu pochwy, korekty budowy anatomicznej wykonuje się przy wykorzystaniu lasera MonaLisa TouchTM. Oddziałuje on na ścianki pochwy lub wargi sromowe powodując tzw. fototermiczne, nieablacyjne napięcie i obkurczenie pochwy. Na skutek działania lasera dochodzi do stymulacji kolagenu w błonie śluzowej. W efekcie dochodzi do zwiększenia napięcia tkanek. Poprawie ulegają doznania w trakcie stosunku, polepsza się jakość i komfort życia. Zapobiega to również możliwości pojawienia się wysiłkowego nietrzymania moczu.
CENNIK

Konsultacja ginekologiczna

100 zł
Badanie ginekologiczne 150 zł

Badanie ginekologiczne + cytologia

300 zł

LASER FRAKCYJNY ( MonaLisa Touch )

Nietrzymanie moczu
- Pojedynczy zabieg

1500 zł

Nietrzymanie moczu

- Trzy zabiegi laserowe w odstępach 4 - 6 tygodni
- Konsultacja lekarska
- Kompleksowa opieka lekarska nad pacjentką przez okres 6 miesięcy

3000 zł

Lifting pochwy po porodzie

1500 zł
Odmładzanie pochwy 1500 zł
Menopauza ( suchość, atrofia) 1500 zł
Labioplastyka 3500 zł
Wybielanie sromu i warg sromowych 1000 zł

 
Zobacz cennik wszystkich zabiegów